Спеціальні потреби

250 військовослужбовців Національної гвардії надсилає Техас до кордону з Мексикою


Кордон Техасу з Мексикою в місті Ріо-Ґранде, штат Техас
Кордон Техасу з Мексикою в місті Ріо-Ґранде, штат Техас

Національна гвардія Техасу почала розгортання військ, щоб допомогти захистити південний кордон держави з Мексикою, оскільки президент Дональд Трамп не зміг отримати повного фінансування запропонованої ним стіни вздовж кордону від Конгресу США чи Мексики.

Розгортання, оголошене в п’ятницю посадовцями Техасу, відбувається після того, як Трамп звернувся до міністра оборони Джеймса Меттіса з запитом на використання персоналу Національної гвардії, щоб допомогти Міністерству національної безпеки захистити кордон у чотирьох південно-західних штатах, в тому числі в Техасі.

Національний гвардієць у штаті Техас, 19 квітня 2011 р.
Національний гвардієць у штаті Техас, 19 квітня 2011 р.

Меттіс у п’ятницю дозволив фінансувати до 4 000 військовослужбовців Національної гвардії для операції до 30 вересня, за даними Міністерства оборони.

Національна гвардія Техасу заявила, що протягом наступних 72 годин на кордоні штату з Мексикою повинні бути розміщені 250 охоронців разом із літаками, транспортними засобами та обладнанням для спостереження.

В Аризоні наступного тижня на кордон буде спрямовано близько 150 національних гвардійців, повідомив губернатор штату.

У допоміжній ролі, ймовірно, для авіаційної розвідки, гвардія допоможе співробітникам митного та прикордонного контролю США припинити незаконний в’їзд іммігрантів, заявила міністр внутрішньої безпеки Кірстен Нільсен.

Дивіться також: Політика Трампа щодо Кремля – безпрецедентно жорстка – експерти

Політика Трампа щодо Кремля – безпрецедентно жорстка – експерти. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:13 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG