Спеціальні потреби

Прокуратура США порушила справу проти росіянки, яка зустрічалась з представниками штабу Трампа у 2016-му році


Справа непов'язана із зустріччю у Trump Tower і стосується перешкоджання правосуддю

Російський юрист Наталія Весельницька, яка відома тим, що протягом виборчої кампанії 2016-го року мала зустріч із провідними особами виборчої кампанії Трампа, звинувачена у перешкоджанні правосуддю у цивільній справі щодо відмивання грошей. Про це повідомляють численні американські ЗМІ. Справа за якою Весельницькій пред'явлено звинувачення не стосується зустрічі із представниками штабу Трампа.

Весельницька не мала обіцяної інформації щодо Клінтон і натомість перевела розмову не теми всиновлення російських дітей у США та Акту Магнітського
Обставини зустрічі росіянки із командою Трампа у 2016-му

Під час зустрічі, яка відбулася у "Вежі Трампа" у 2016-му році були присутні син та зять Трампа та очільники його виборчого штабу. Американцям обіцяли компромат на суперницю Трампа по виборчій кампанії Гілларі Клінтон, але зрештою вони не отримали обіцяного. Прихильники Трампа, після оприлюднення інформації про зустріч, називали її провокацією. Сам Трамп Молодший, який брав участь у зустрічі, заявив, що Весельницька не мала обіцяної інформації щодо Клінтон і натомість перевела розмову не теми всиновлення російських дітей у США та Акту Магнітського.

Як повідомляє CNBC, Весельницькій висунуто кримінальні звинувачення у перешкоджанні правосуддю у цивільній справі про незаконне відшкодуванні податків на суму 230 мільйонів доларів за участі "корумпованих російських чиновників". У тій справі вона виступає адвокатом. Обвинувачення у США заявляє, що у справі U.S. vs. Prevozon Holdings Весельницька представила суду декларацію буцімто незалежно складену російським урядом, насправді ж сама таємно співпрацювала із урядом Росії.

Звинувачення проти Весельницької непов'язані із зустріччю із штабістами Трампа у 2016-му році.

Дивіться також: Джон Болтон: США не виводитимуть військ із Сирії

Джон Болтон: США не виводитимуть військ із Сирії. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:17 0:00

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG