Спеціальні потреби

У США комедійні шоу викликають більше довіри, ніж теленовини?


Пересічні американці втомилися від політичних баталій і порятунок знаходять у комедійних шоу. Веселі телепрограми та комедіанти, які висміюють політиків, користуються шаленою популярністю. Не рідко такі програми популярніші від випусків новин. А для молоді часто вони стають основним джерелом інформації.

Американці дедалі більше відчувають зростаючу поляризацію між Республіканською та Демократичною партіями. Довіра населення зменшується не лише до політиків, але й до засобів масової інформації. А от хто справді може похвалитися популярністю та прихильністю глядачів – це комедіанти, як висміюють політиків. Один із найпопулярніших – Люїс Блек.

Блек частий гість комедійного випуску новин «Щоденне шоу з Джоном Стюартом». Стюарт і Блек стали популярними, висміюючи політиків та пресу. Люїс вважає, що викриття лицемірства чиновників – важливе завдання.

Цього року комедіанти формують громадську думку у США більше, ніж будь-коли раніше. Як свідчать опитування, для американців, особливо для молодого покоління, комедійні шоу є головним джерелом новин. І політики беруть це до уваги. Барак Обама вже кілька разів був в ефірі комедійного шоу Джона Стюарта, де порушував серйозні політичні питання.

Вплив комедіантів стрімко зростає, тоді як традиційні канали новин втрачають довіру аудиторії. Марвін Колб, пропрацював на телебаченні 30 років. На його погляд, зараз глядачі ставляться до коміків майже з такою ж довірою, з якою колись ставились до ведучих теленовин:

«Небезпека в тому, що люди починають ставитись до цього занадто серйозно і починають сприймати жарти за реальність».

Тим часом самі комедіанти кажуть, що хочуть відновити здоровий глузд в американській політиці. Цими вихідними Стюарт і Колберт збирають тисячі своїх прихильників на політичну демонстрацію у Вашингтоні. Цей захід буде своєрідним показником впливу комедіантів на політичні процеси в країні.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Інше за темою

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG