Спеціальні потреби

Центральним регіоном США проходить потужна снігова буря


Зима у штаті Меріленд
Зима у штаті Меріленд

Найбільша снігова буря за останні кілька років обрушилася на центральну частину Сполучених Штатів, несучи з собою лід, сніг та град.

Метеорологічна служба США видала попередження усім мешканцям районів, над територією яких проходитиме буря, залишатися в домівках та скасувати всі подорожі, оскільки погодні умови «становлять загрозу життю людини».

Очікується, що найбільшого вдару зазнають міста Мілуокі, Сент-Луїс та Чикаго, де може випасти до 46 сантиметрів снігу. Прогнозується, що пориви вітру на цій території сягатимуть 64 кілометрів на годину.

Загалом потужна снігова буря, яка рухається з південного заходу на північний схід країни, зачепить близько половини території Сполучених Штатів – від Техасу до Мейну.

Авіалінії вже скасовують рейси та пропонують пасажирам поміняти час вильоту без сплати додаткової оплати. Погодні умови навіть змусили президента США Барака Обаму відкласти на один день заплановану поїздку до одного з університетів у штаті Пенсильванія.

У вівторок мешканці центрального регіону Сполучених Штатів запасаються усім необхідним та готуються залишатися у своїх домівках. У кількох штатах у зв’язку з погодою оголошено надзвичайний стан. У штаті Міссурі напередодні шторму було мобілізовано 600 солдатів Національної гвардії. Ще у понеділок Міністерство з надзвичайних ситуацій почало відсилати персонал, воду, їжу, ковдри та генератори у райони, які, як очікується, найбільше постраждають від стихії.

XS
SM
MD
LG