Спеціальні потреби

США попереджають сепаратистів в Україні від захоплень нових територій


Проросійський бойовик на захопленому українському блокпосту

Високопоставлений представник уряду США застеріг проросійських сепаратистів від захоплення нових територій на сході України до неділі, коли має набути чинності угода про припинення вогню.

«Ми намагаємося надіслати якнайсильніший сигнал, що будь-яка спроба захоплення нових територій з теперішнього моменту і до вечора в суботу серйозно підірве дану угоду і найрішучішим чином застерігаємо від цього», – заявив журналістам чиновник, який виступав на умовах анонімності.

Незважаючи на досягнуту мирну угоду і наближення терміну введення припинення вогню, українська влада повідомила в п’ятницю, що за минулу ніч 11 солдатів були вбиті, а 40 – поранені.

Інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна» наводить слова представника генерального штабу української армії Владислава Селезньова, який повідомив, що значні зіткнення відбувалися в Дебальцевому – ключовому транспортному вузлі, який став центром запеклих боїв в останні дні.

Військові дані про втрати стосуються 24-годинного періоду, що закінчився о 6 годині ранку за місцевим часом.

За даними муніципальної влади Донецька, який знаходиться під контролем сепаратистів, за минулу добу в результаті зіткнень 14 осіб отримали поранення.

XS
SM
MD
LG