Спеціальні потреби

У США 20 ветеранів чинять самогубство щодня – офіційна статистика


Загалом у США в 2014 році 18% ветеранів здійснили суїцид, хоча вони складають менше 9% населення країни.

У США щоденно здійснюють самогубство близько 20 ветеранів, - про це свідчить нова статистика Міністерства у справах ветеранів США, повідомляє видання The Hill.

Загалом у США в 2014 році 18% ветеранів здійснили суїцид, хоча вони складають менше 9% населення країни.

Ці цифри є на 21% вищі за статистику суїцидів серед цивільного населення. У звіті йдеться, що за період 2001 – 2014 років кількість самогубств у США серед військових зросла на 32%, а серед цивільних – на 23%.

Найбільш разюча статистика стосується жінок-ветеранів. Найбільш схильні на суїцид жінки-ветерани. Кількість самогубств серед жінок зросла на 85% серед військових, тоді як серед жінок-цивільних – на 40%.

65% суїцидів серед ветеранів здійснили люди, яким більше 50 і які дуже мало або взагалі не брали участі у теперішніх війнах.

«Одне самогубство ветерана - це надто багато, і ця оновлена і повна інформація дозволить нам ухвалити більш обґрунтовані рішення про те, як запобігти цій національній трагедії», - сказав Дейвід Шулькін, заступник міністра у справах ветеранів США, який займається питанням охорони здоров’я.

«Ми як нація маємо прагнути до того, щоб кількість суїцидів серед ветеранів була доведена до нуля», - додав урядовець.

Щоб зменшити кількість самогубств в країні, торік президент США Барак Обама підписав Акт про запобігання суїцидів серед ветеранів імені Клея Ганта. Цей документ має на меті покращити послуги міністерства, що надаються ветеранам, аби запобігти суїцидам.

Дивіться також: НАТО не хоче нової «холодної війни» з Росією

НАТО не хоче нової «холодної війни». Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:08 0:00

XS
SM
MD
LG