Спеціальні потреби

Робітників у приватному секторі США збільшилось, але рівень безробіття далі – 9,5%


Приватний сектор США поповнився у липні на 771 000 робочих місць. Це свідчить про те, що ринок праці і американська економіка, в цілому, поволі піднімаються з рецесії.

У щойно оприлюднененому звіті Міністерства праці США зазначено, що рівень безробіття по країні залишився незмінним і далі становить 9,5 відсотка.

Радник Білого дому з економічних питань Крістіна Ромер однак зауважила, що вірогідно американцям на шляху до економічного одужання все ще доведеться долати перепони.

Економісти пильно придивляються до цифр звітів про виплату зарплатні в приватному секторі, тому що найбільшу кількість людей у США наймає на працю саме ця галузь. Рівень зайнятості також важливий показник, що тісно пов’язано із витратами споживачів. Адже якщо люди не мають роботи, або занепокоєні стабільностю на ринку праці то, як правило, вони витрачають менше грошей на купівлю товарів.

В загальному по країні, зменшення кількості робочих місць у липні пов’язують із звільненням людей, які працювали для Бюро перепису США. Ця установа звільнила 144 000 тимчасових працівників, найнятих лише на кілька місяців для перепису населення, що держава проводить раз на десять років.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG