Спеціальні потреби

У Сенаті США проходитимуть слухання щодо України


У середу 15 січня в комітеті з міжнародних відносин Сенату США відбудуться слухання щодо наслідків політичної кризи в Україні. Їх вестиме голова комітету сенатор-демократ із штату Нью-Джерсі Роберт Менендес.

У слуханнях візьмуть участь заступник державного секретаря США з питань Європи та Євразії Вікторія Нуланд, заступник керівника Бюро з демократії, прав людини та праці Державного департаменту США Томас Меліа, а також колишній радник президента США з питань національної безпеки Збіґнєв Бжезинський.

Останніми місяцями Вікторія Нуланд неодноразово побувала в Україні, де зустрічалася з президентом Віктором Януковичем. Вона також перебувала в Києві під час спроби силового розгону Євромайдану в ніч на 11 грудня 2013 року. Пані Нуланд відвідала Майдан, де у супроводі посла США в Україні Джеффрі Пайєтта, спілкувалася з учасниками акції.

На порядку денному слухання українське питання під назвою "Наслідки кризи в України" позначене як першочергове.

Засідання, яке розпочнеться о 14 годині за місцевим Вашингтонським часом (о дев’ятій вечора за Києвом), проходитиме у відкритому режимі.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG