Спеціальні потреби

Журналістів «Радіо Свобода» та «Голосу Америки» залякують – заява Ради з питань мовлення при уряді США


bbg.gov
bbg.gov
В світлі масових протестів у Києві, в Україні відбуваються залякування та напади на незалежних журналістів, включно з журналістами «Радіо Свобода» та «Голосу Америки». Про це йдеться у прес-релізі Ради з питань мовлення при уряді США (Broadcasting Board of Governors), яка здійснює керівництво "Голосом Америки", "Радіо Свобода" та ін.

Проти журналіста-ветерана «Радіо Свобода» Віталія Портникова ведеться брудна кампанія спрямована на дискредитацію його особисто та про-демократичного руху «Євомайдан» - йдеться у повідомленні.

«9-го січня помешкання Портникова у Києві пікетувала група із близько 50 осіб, які тримали українські прапори та плакати з погрозливими заявами. Пікетувальники звинувачували Портникова у «аморальній поведінці», - йдеться у прес-релізі.

Мішенню погроз став також журналіст Української служби «Голосу Америки» Руслан Дейниченко, який наприкінці грудня висвітлював протести Автомайдану під резиденцією президента України Віктора Януковича у Межигір’ї.

На медіа чекають важкі часи - Наталія Лігачова
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:18 0:00
«Представники ДАІ у місті реєстрації його авто кілька разів відвідали батьків Дейниченка з проханням підписати документи про нібито порушення правил дорожнього руху, які можуть призвести до позбавлення водійських прав на півроку», - йдеться у заяві Ради з питань мовлення при уряді США.

«Погрози нашим журналістам є частиною численних випадків насильства та залякування незалежних голосів протягом кількох останніх тижнів. Українська влада має засудити та розслідувати їх відповідно до обіцянки президента України Віктора Януковича озвученої в ході його новорічного звернення», - цитує директора «Голосу Америки» Дейвіда Енсора прес-реліз.

«Очевидно має місце організована спроба дискредитувати незалежних, професійних журналістів. Ця спроба нагадує найбільш огидні прийоми радянських часів», - цитує президента «Радіо Свобода» Кевіна Клоуза, заява.
З повним текстом заяви можна ознайомитись на сайті Ради з питань мовлення при уряді США.


Відео - найголовніше

Чотири уроки війни. Думки західних аналітиків. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:20 0:00
XS
SM
MD
LG