Спеціальні потреби

Порошенко: США залишаються надійним та стратегічним партнером України


Петро Порошенко
Петро Порошенко

Про це президент України сказав у заяві з нагоди 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між країнами

Президент України Петро Порошенко заявив, що США залишаються надійним та стратегічним партнером України.

Про це він сказав у заяві з нагоди 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між країнами.

«З моменту визнання незалежності України Сполучені Штати залишаються надійним та стратегічним партнером України як на двосторонньому рівні, так і в рамках міжнародних організацій. А між двома державами закладено справжнє демократичне партнерство, у рамках якого США продовжують надавати неоціненну практичну допомогу у розбудові державних інститутів, громадянського суспільства, ринкової економіки та зміцненні безпеки нашої країни», – сказав Порошенко.

Український президент подякував США «за незмінну двопартійну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України у складні часи російської агресії, коли українська держава захищає ключові принципи свободи та демократії».

За словами Петра Порошенка, України й надалі розвиватиме відносини стратегічного партнерства зі США у політичній, безпековій, економічній та гуманітарній сферах.

Дипломатичні відносини між США та Україною були встановлені 3 січня 1992 року. Нині Вашингтон надає Україні всебічну підтримку в процесі здійснення реформ та протидії агресії Росії після окупації нею Криму та підтримки бойовиків на Донбасі, яку Кремль, втім, заперечує.

Дивіться також: Американські сенатори – про нові санкції проти Росії, формування нового уряду в США та діяльність українського уряду

XS
SM
MD
LG