Спеціальні потреби

У Конгресі США пропонують виділити $150 млн на військову допомогу Україні (ОНОВЛЕНО)


Загальна сума оборонного бюджету США - $ 577,9 млрд

Комітет Палати представників з бюджетних асигнувань схвалив підсумкову версію оборонного бюджету на цей рік, яка передбачає виділення військової допомоги Україні в розмірі 150 мільйонів доларів.

Проект оборонного бюджету опублікований на сайті комітету.

Тепер законопроект про оборонний бюджет на загальну суму 577,9 мільярда доларів буде направлений на розгляд всієї Палати представників, де, як очікується, його обговорюватимуть наступного тижня.

Поточний фінансовий рік у США закінчується 30 вересня.

Пакет допомоги Україні передбачає виділення коштів на військову підготовку, техніку, летальні озброєння оборонного характеру, логістичну підтримку та інші потреби українських збройних сил, які борються з підтримуваними Росією бойовиками-сепаратистами.

Однак ці кошти не можуть бути використані «з метою придбання або передачі переносних зенітних ракетних комплексів».

Нагадаємо: У п’ятницю 23-го грудня, 2016 року президент США Барак Обама підписав «Бюджет США на 2017 рік на потреби національної оборони». Згідно з цим документом, розмір бюджету Пентагону складав приблизно 619 мільярдів доларів. Водночас 350 мільйонів доларів передбачалося на безпекову допомогу Україні.

За повідомленням джерел «Голосу Америки», з цієї суми Україні вже виділили 200 мільйонів доларів. Як передбачає оприлюднений у четвер комітетом Палати представників законопроект, 150 мільйонів доларів будуть доступними Україні до кінця фіскального року, тобто до 30 вересня, 2017 року.

Дивіться також: Яким може бути вплив розслідувань щодо можливих контактів штабу Трампа з Росією на зовнішню політику нової адміністрації США?

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG