Спеціальні потреби

Американці відзначають День подяки


Американці відзначають День подяки
Американці відзначають День подяки

Сьогодні (у четвер) мільйони американців відзначають День подяки традиційною вечерею в оточенні родини і друзів.

Цього тижня президент Барак Обама виступив з урочистою промовою з нагоди свята. Він закликав американців, щоб вони згуртувалися і підтримали один одного в час, коли країна страждає з приводу воєн і безробіття. Він висловив надію, що в найближчих місяцях демократи, республіканці і незалежні можуть працювати разом, щоб зробити поступ у сфері економіки та в інших питаннях.

Американці відзначають День подяки четвертого четверга місяця листопада. На святковому столі обов’язково повинно бути індиче м’ясо. День перед цим святом – один з найбільших, якщо йдеться про кількість подорожуючих.

Крім споживання традиційної вечері, багато американців проводять час перед телевізорами, дивлячись святковий парад в Нью-Йорку,музичні концерти та інші заходи.

Проте дехто цього дня працює в притулках для бідних і бездомних, помагаючи своїм співвітчизникам.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG