Спеціальні потреби

На мирних переговорах щодо Сирії Росія запропонувала припинення вогню


Сирійські діти на кордоні з Туреччиною

Росія висловила готовність обміркувати припинення вогню в Сирії. Тимчасом у Мюнхені зібралися міністри закордонних справ 17 країн для пошуків кінця кривавої громадянської війни, яка принесла великі знищення цій арабській країні.

Сполучені Штати, Росія та інші країни, що входять до Міжнародної групи підтримки Сирії, ведуть розмови в Німеччині, які відбуваються при нагоді Мюнхенської конференції з питань безпеки.

В центрі уваги учасниць конференції є пропозиція Росії про припинення вогню в Сирії. В результаті підтриманої Росією наступальної операції сирійських військ на Алеппо загострилася гуманітарна криза, змушуючи тисячі цивільних сирійців втікати в напрямку кордону з Туреччиною.

Згідно з повідомленням агентства ТАСС, заступник міністра закордонних справ Росії Геннадій Гатілов, сказав: «Ми готові обміркувати умови припинення вогню». У повідомленнях західних ЗМІ говориться, що пропозиція закликає до припинення вогню з першого березня.

Однак представник Державного департаменту США Марк Тонер сказав, що йому нічого не відомо про конкретну дату російської пропозиції, але підкреслив: «Я гадаю, що ми воліли б негайне припинення вогню».

Дивіться також: Автобусний тур до маєтків Фірташа, Ахметова - запустили у Лондоні

Автобусний тур до маєтків Фірташа, Ахметова - запустили у Лондоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:27 0:00

XS
SM
MD
LG