Спеціальні потреби

Уряд США запровадив санкції щодо російського терориста Аліасхаба Кебекова


Державний департамент США
Державний департамент США

У повідомленні Державного департаменту США йдеться, що громадянин Росії Кебеков підтримує терористів і терористичні дії у світі, а його насильницька діяльність зосереджена переважно у північнокавказькому регіоні Росії.

За санкціями, все майно, до якого будь-яким чином причетний Аліасхаб Кебеков, має бути заблоковане, американцям забороняється співпрацювати з цією особою.

Аліасхаб Кебеков також значиться у списку осіб, пов’язаних з аль-Кайдою, до яких запроваджені санкції ООН. Його рахунки заморожені, можливість пересування у світі обмежена і йому заборонено продавати зброю.

Уродженець Дагестану, російський громадянин Алісхаб Кебеков очолив терористичну організацію Кавказький емірат (самоназва – Імарат Кавказ) після загибелі його попередника Доку Умарова у березні 2014 року.

Влітку 2014 року в Інтернеті з’явилось відео, на якому Кебеков проголошує «структурне підпорядкування» його організації Кавказький емірат аль-Кайді, він також відзначив готовність виконувати накази лідерів аль-Кайди.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG