Спеціальні потреби

Сенат готовий розглядати новий договір з Росією про СНО


Лідер Демократичної більшості у Сенаті Гаррі Рід
Лідер Демократичної більшості у Сенаті Гаррі Рід

Сенат США, як гадається, у середу розпочне дебати у справі нового договору з Росією про обмеження стратегічних наступальних озброєнь (СНО). Лідери Сенату кажуть, що існує достатня підтримка для схвалення пакту.

У вівторок лідер Демократичної більшості у Сенаті Гаррі Рід сказав, що верхня палата Конгресу розпочне дебати у справі договору після завершення праці над законопроектом про продовження терміну дії податкових пільг для американців. Для ухвалення договору потрібно підтримки щонайменше 67 із 100 сенаторів. Рід висловив сподівання, що пакт буде прийнятий.

Проте деякі сенатори-республіканці виступають проти угоди з Росією, яка передбачає скорочення на третину ядерних арсеналів обох країн.

Голова республіканської делегації на переговорах у цій справі сенатор Джон Кайл заявив, що його непокоїть те, що договір може завдати шкоди заходам США у сфері протиракетної оборони. Кайл також закликає відкласти голосування до січня коли розпочне роботу Конгрес чергового скликання, у якому республіканці займатимуть більшу кількість місць.

Відео - найголовніше

Вибори у США: Що таке Супервівторок? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:43 0:00
XS
SM
MD
LG