Спеціальні потреби

Москва розраховує, що арешти шпигунів не вплинуть на американсько-російські відносини


Міністерство закордонних справ Росії заявило, що воно сподівається, що арешти 11 осіб – причетних до російської імовірної шпигунської мережі – не матимуть негативного впливу на кращі останнім часом американсько-російські відносини.

Представник міністерства заявив, що Москва взяла до уваги заяви, зроблені день раніше прес-секретарем Білого дому Робертом Ґіббсом, який також сказав, що арешти не матимуть впливу на «перезавантаження» у відносинах між обома країнами.

Ґіббс сказав у вівторок, що президент Обама знав про ймовірну шпигунську мережу перед тим, як приймав російського президента Дмитра Медведєва минулого тижня. Однак він додав, що Обама не порушив цього питання в ході розмов.

У неділю американські органи влади арештували 10 імовірних російських агентів. Їх звинувачено в тому, що, спокійно живучи і працюючи у Сполучених Штатах, вони збирали інформацію для Служби зовнішньої розвідки Росії про американську ядерну зброю, закордонну політику і політиків.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG