Спеціальні потреби

Президент США закликає до підтримки договору про СНО


Барак Обама
Барак Обама

Президент Барак Обама планує зустрітися сьогодні у Білому домі з міністрами оборони і державними секретарями попередніх, як республіканських так і демократичних адміністрацій США, у намаганнях заручитися їхньою підтримкою щодо договору з Росією про скорочення ядерних озброєнь.

Білий дім повідомив, що президент Обама далі закликатиме до ратифікації, до кінця року, нового договору про СНО, незважаючи на опозицію ключового сенатора-республіканця.

Сенатор Джон Кайл чинить опір заходам Обами провести голосування у цій справі перед початком роботи у січні нового Конгресу, у якому республіканці матимуть більше впливу.

Речник Білого дому Роберт Ґіббс сказав кореспондентам у середу, що адміністрація впевнена у тому, що Сенат голосуватиме над питанням нового договору до кінця року і, що договір буде схвалений.

Президенти Обама і Дмитро Медведєв підписали новий договір у квітні, який передбачає скорочення на третину арсеналів ядерної зброї обох країн.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG