Спеціальні потреби

Росія різко реагує на плани США щодо протиракетної системи


Президент Медведєв погрожує розгорнути ракети проти американської протиракетної системи
Президент Медведєв погрожує розгорнути ракети проти американської протиракетної системи

Президент Росії Дмитро Медведєв заявив, що його країна скерує свої ракети на місця розташування американської протиракетної системи у Східній Європі, якщо Сполучені Штати не врахують занепокоєння росіян щодо планів протиракетної оборони.

Медведєв сказав у телевізійній заяві в середу, що Росія розташує ракети великої дальності в західному і південному районах країни, якщо не зможе погодитись зі Сполученими Штатами щодо планів про американський антиракетний щит.

Російський президент також заявив, що Москва візьме до уваги можливість виходу із нового договору про роззброєння з Вашингтоном та інших розмов про контроль озброєнь, якщо обидві країни не досягнуть угоди. Він також доручив розгорнення радарної системи протиракетного попередження в Калінінградській області.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG