Спеціальні потреби

Президентська кампанія у США виходить на фінішну пряму


Президент Барак Обама і колишній губернатор штату Массачусетс Мітт Ромні з четверга вступають в останню і завершальну фазу передвиборчої кампанії після того, як протягом останніх кількох днів увага кандидатів майже виключно зосереджувалася на боротьбі з наслідками атлантичного шторму «Сенді».

У четвер Обама відвідає три штати - Вісконсін, Неваду і Колорадо. Саме від них, можливо, і буде залежати, хто з кандидатів – президент-демократ Обама або його республіканський суперник Ромні - набере 270 голосів вибірників, необхідних для перемоги на виборах шостого листопада.

У понеділок президент призупинив свою передвиборчу кампанію в зв'язку з наближенням урагану «Сенді», який обрушився на узбережжя штату Нью-Джерсі і завдав серйозної шкоди місту Нью-Йорк. Ромні протягом декількох днів займався збором пожертв для постраждалих від «Сенді».

У середу, Обама прибув до Нью-Джерсі, щоб разом з губернатором штату Крісом Крісті оглянути потерпілі райони. У вівторок, республіканець Крісті, який є палким прихильником Ромні, похвалив президента за його дії в умовах стихії.

Ромні, тим часом, зустрічався у середу з виборцями у Флориді. Це був його перший офіційний передвиборчий захід після «Сенді», на якому республіканський кандидат уникав прямої критики на адресу Обами.

У четвер екс-губернатор Массачусетсу візьме участь у передвиборчих мітингах у Вірджинії - ще одному важливому для обох кандидатів штаті.

Результати опитувань громадської думки вказують на те, що шанси на перемогу в Обами та Ромні - практично рівні.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG