Спеціальні потреби

Вилив нафти в Мексиканській затоці вже коштує БП приблизно чотири мільярди доларів


Нафтова компанія Бритиш Петроліум заявила, що її витрати, пов’язані з величезним виливом нафти у води Мексиканської затоки, досягли майже чотирьох мільярдів доларів.

У понеділок БП повідомила, що вона продовжує перевірку ковпака на нафтовій свердловині, щоб переконатися, чи він запобігає витоку нафти.

Проте у заяві нафтової компанії не говориться про виявлене в неділю витікання нафти неподалік свердловини.

Уряд Сполучених Штатів наказав БП опрацювати план про відкриття свердловини після того, як інженери помітили витікання нафти на дні затоки.

Представник уряду і координатор заходів, пов’язаних з екологічною катастрофою, адмірал Тад Аллен доручив Бритиш Петроліум постачити список процедур про відкриття свердловини, якщо повідомлення про витік буде підтверджене.

Виконавчий директор БП Дуглас Саттлес заявив, що компанія розраховує на те, що свердловина буде закритою до часу, коли дві додаткові свердловини уможливлять робітникам остаточно покласти край витіканню нафти.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG