Спеціальні потреби

У Портланді продовжується протистояння між протестувальниками і поліцією


Поліція в парку у Портланді, де відбувається протест
Поліція в парку у Портланді, де відбувається протест

Поліція у північно-західному американському місті Портланд, що у штаті Орегон, вимагає, щоб сотні протестувальників, пов’язаних з рухом «Захопимо», залишили центральний парк у місті, якщо не хочуть, щоб до них застосували силу.

Відеозапис з місця події показує поліцію в парку, яка озброєна кийками, готову до дії. Представник міської влади висловив надію, що вдасться уникнути насильства. Дотепер повідомлено лише про невеликі сутички між поліцією і протестувальниками.

Протестувальники зігнорували попередження, щоб вони до півночі за місцевим часом розійшлися. Дотепер не повідомлено про новий термін, до якого вони мають це зробити.

Протести у Портланді є частиною всенаціонального руху проти корпоративної жадібності та економічної нерівності в суспільстві, які ще в місяці вересні розпочалися в Нью-Йорку.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG