Спеціальні потреби

Міністр оборони США Джим Маттіс закликав збройні сили країни бути готовими


Міністр Джим Маттіс і президент Дональд Трамп

Міністр оборони Сполучених Штатів Джим Маттіс закликав військових лідерів «бути готовими» до збройних заходів проти Північної Кореї, якщо дипломатичні заходи президента Дональда Трампа закінчаться провалом. Минулого тижня президент піддав критиці високопоставлених військових керівників за те, що вони швидко не представили йому планів на випадок непередбачених обставин.

У четвер Трамп заявив Маттісу і його високопоставленим генералам у Білому домі, що він хотів би мати військові плани у «занчно швидшому темпі». Президент опісля заявив репортерам, що це «можливо тиша перед бурею», що викликало поширені здогади, що загадкове посилання стосувалося планів про війну проти Північної Кореї.

Перед заявою Маттіса у понеділок Трамп повідомив у Twitter: «Наша країна без успіху веде справи з Північною Кореєю протягом 25 років, даючи мільярди доларів, нічого не отримуючи. Політика не спрацювала».

Проте Маттіс, у зверненні до військових усіх ступенів і високопоставлених керівників оборонної індустрії, підкреслив продовжння дипломатичних заходів міжнародного співтовариства для скасування незаконних ракетної і ядерної прогам.

«Скільки разів ви бачили Раду Безпеки ООН, яка голосувала одностайно, тепер двічі поспіль, щоб накласти санкції на Північну Корею? – запитав він. – Міжнародне співтовариство сказало своє слово, а це означає, що американській збройні сили мусять бути готовими».

Дивіться також: Корпорація Apple представила нову модель розумного телефона - iPhone Х

Корпорація Apple представила нову модель розумного телефона - iPhone Х. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:42 0:00

Відео - найголовніше

Антитерористична операція у Нагірному Карабасі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:31 0:00
XS
SM
MD
LG