Спеціальні потреби

Reuters: США ведуть таємні дипломатичні переговори з КНДР


Спеціальний постанник США з питань Північної Кореї Джозеф Юн відповідає на запитання репортерів
Спеціальний постанник США з питань Північної Кореї Джозеф Юн відповідає на запитання репортерів

За повідомленням інформаційного агентства Reuters, Сполучені Штати ведуть таємні прямі дипломатичні переговори з Північною Кореєю, незважаючи на гостру словесну війну між президентом Дональдом Трампом і Пхеньяном.

В ексклюзивній статті, надрукованій у середу на сторінці агентства Reuters, сказано, що від неназваного службовця Державного департаменту стало відомо, що спеціальний посланник з питань Північної Кореї Джозеф Юн мав розмови з дипломатами представництва КНДР при ООН, використовуючи для цього так званий «нью-йоркський канал».

Президент Дональд Трамп відкрито погрожував знищити Північну Корею, якщо її режим продовжуватиме працю над розробкою ядерної зброї і балістичних ракет. Цього року Пхеньян провів шосте і наймогутніше випробування ядерної зброї і випробував кілька ракет, включно з міжконтинентальною балістичною ракетою, яка при удосконаленні, теоретично могла б досягти континентальної частини Сполучених Штатаів.

Коли минулого місяця державний секретар Рекс Тіллерсон заявив, що Вашингтон шукає дипломатичного врегулювання з Пхеньяном, президент Трамп у Twitter закликав Тіллерсона, щоб він «перестав втрачати час у намаганні вести переговори з “хлопчиком з ракетою”», як він зневажливо назвав молодого лідера КНДР.

Дивіться також: Звинувачення проти Манафорта є унікальними для американської політики – експерт

Звинувачення проти Манафорта є унікальними для американської політики – експерт. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:31 0:00

XS
SM
MD
LG