Спеціальні потреби

Трамп про запуск ракети КНДР: «можливі всі варіанти»


Дональд Трамп

Після запуску чергової ракети Північною Кореєю у вівторок президент Дональд Трамп заявив, що «можливі всі варіанти».

У заяві, що її оприлюднив Білий дім, Трамп заявив, що «Північна Корея продемонструвала зневагу до своїх сусідів, всіх країн Організації Об’єднаних Націй і мінінмуму стандартів прийнятної міжнародної поведінки». Він додав, що погрози і дестабілізуюча поведінка лише збільшує ізоляцію режиму Північної Кореї в регіоні і серед усіх країн світу. Всі варіанти залишаються на столі».

Запущена Північною Кореєю у вівторок вранці ракета пролетіла над територією Японії.

Після запуску ракети президент Трамп мав телефонну розмову з прем’єр-міністром Японії Сіндзо Абе, в якій підтвердив, що Північна Корея становить «серйрозну і дедалі більшу загрозу» для обох країн.

«Президент Трамп і прем’єр-міністр Абе віддані справі збільшення тиску на Північну Корею і роблення всього можливого для переконання міжнародної громадсьекості робити те саме», сказано в заяві Білого дому.

Згідно з японським урядом, ракета пролетіла високо над Японією через десять хвилин після запуску, розірвалася на три частини, які впали у води Тихого океану на схід від головного північного японського острова Хоккайдо.

Запуск поклав край місячній перерві у ракетних випробуваннях, який американська влада трактувала як період стриманості, а президент Трамп минулого тижня навіть заявив, що лідер Північної Кореї «починає з нами рахуватися».

Дивіться також: Як економічний бум змінив Аляску та із чим пов'язують економічне майбутнє регіону сьогодні?

Як економічний бум змінив Аляску та із чим пов'язують економічне майбутнє регіону сьогодні? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:34 0:00

XS
SM
MD
LG