Спеціальні потреби

Мусульмани США засудили протести на Близькому Сході


Чимало мусульман у США пильно стежать за останніми новинами про протести на Близькому Сході, як також про анти-мусульманський фільм, який і став причиною спалаху насильств.

Втім, більшість американських мусульман, від Лос-Анджелеса до Нью-Йорка, засудили способи висловлення мусульманами Близького Сходу свого невдоволення. Про це говорить і Мустафа з Нью-Йорка:

«Мені не подобається, що люди пішли до посольств і почали їх трощити».

Американські мусульмани засуджують не тільки протести, але й вихід у світ анти-ісламського фільму, який і розпалив антиамериканські настрої.

«Це – ненависницьке відео. Треба переслідувати за те, що зняли такий фільм», - говорить мусульманка Сурая.

А от студент Васі Момін каже, що фільм сам по собі не був причиною спалаху протестів. За обуренням мусульман, говорить він, криється глибший зміст:

«Ми маємо групу розлючених молодих людей, чимало з яких безробітні. Натхненні всіма цими революціями, що відбуваються в світі, протестами. Гадаю, їм просто треба було кудись спрямувати свою енергію».

«Це – ненависницьке відео. Треба переслідувати за те, що зняли такий фільм»
Сурая, мусульманка

Тим часом речник ісламського центру у південній Каліфорнії Магер Хатут говорить, що єдина різниця, чому мусульмани у США не поділяють поглядів мусульман на Близькому Сході це те, що у США є свобода віросповідання:

«Ми тут маємо інші погляди, інші думки, інші форми висловлювання. Але звісно, якщо ти живеш у замкнутому просторі, ти завжди чуєш лише самого себе і все решта навколо тебе виглядає чужим».

За його словами, ні анти-ісламський фільм, ні насильницькі протести не мають виправдання. І найголовніше, що ці акції не відображають поглядів більшості мусульман у США.
XS
SM
MD
LG