У четвер 26 березня у Сполучених Штатах Америки зареєстрували понад 85 000 заражених коронавірусом, що більше ніж у Китаї (81 000) та в Італії (80 500).
Число померлих з коронавірусом у США перевищило 1 200.
Ентоні Фаучі, директор Національного інституту алергій та інфекційних хвороб, припускає, що наближення літа з теплішою погодою може допомогти сповільнити епідемію в Америці, але застерігає, що вірус може знову поширюватися з настанням зими.
Епіцентром епідемії КОВІД-19 у США досі був штат Нью-Йорк і місто, де щодня додавалося принаймні по 3000 випадків.
Губернатор штату Нью-Йорк Ендрю Куомо застеріг, що лікарні можуть не справитися з подальшим зростанням кількості хворих і розповів, що найбільшу стурбованість викликає брак апаратів штучного дихання.
Фахівці передбачають, що найближчим часом епіцентром коронавірусу може стати штат Луїзіана і місто Новий Орлеан на південному сході Сполучених Штатів.
Близько 80% пацієнтів у палатах інтенсивної терапії в Луїзіані зараз - на апаратах, що допомагають диханню, і губернатор штату Джон Бел Едвардс сказав, що таких апаратів може забракнути вже 2 квітня.
З багатьох місць США повідомляють про те, що для медичних працівників не вистачає захисних масок, рукавиць, халатів та окулярів.
Намагаючись сповільнити поширення вірусу, місцеві органи влади у оприлюднили розпорядження для близько половини усіх американців не виходити з помешкань.
Карантинні заходи негативно впливають на економіку, що призвело до втрати багатьох робочих місць.
Міністерство праці США у четвер повідомило, що кількість американців, які подали заяви на допомогу по безробіттю за тиждень, зросла до рекордного показника - майже 3,28 мільйона.
Це майже у п’ять разів перевищує рекордний тижневий показник під час рецесії 1982 року, коли найбільше в один тиждень реєстрували 695 000 безробітних.
Дивіться також: В Лос-Анджелесі поєднують реальний та віртуальний світи, щоб діти мали змогу продовжувати навчання