Спеціальні потреби

Деякі авіакомпанії з Близького Сходу повідомили про скасування заборони на ноутбуки


Інформація при вході до аеропорту в Касабланці - перед відльотом до Нью-Йорка
Інформація при вході до аеропорту в Касабланці - перед відльотом до Нью-Йорка

Кілька авіакомпаній з Близького Сходу повідомили про те, що їх пасажири можуть мати з собою ноутбуки та іншу особисту електроніку під час прямого рейсу до Сполучених Штатів. Про це повідомили в неділю Royal Jordanian і Kuwait Airways.

У березні Сполучені Штати наклали заборону на електроніку під час польоту з 10 аеропортів Близького Сходу, кажучи, що вони боятьсяя, що терористи можуть заховати вибухівку в цих устаткуваннях.

Міністерство внутрішньої безпеки США заявило деяким авіалініям, що вони мусять посилити заходи безпеки і перевірку пасажирів, включно з із застосуванням модерних рентгенівських і ультразвукових апаратів для електронних устаткувань, які вони хочуть взяти з собою.

У неділю в заяві авіаліній Royal Jordanian сказано, що ці авіалінії виконали вимоги і у зв’язку з тим заборону скасовано для пасажирів, які відлітають з Аммана.

Компанія Kuwait Airlines повідомила, що пасажири можуть мати з собою електроніку на літаках, що залишають Кувейтський міжнародний аеропорт.

Минулого тижня базована в Досі компанія Qatar Airways, а також компанія Етігад з Абу-Дабі, Emirates з Дубаї і Turkey Airlines зі Стамбула також заявили, що вони виконали всі вимоги.

Заборона на ноутбуки і далі стосується прямих рейсів до Сполучених Штатів з аеропортів Єгипту, Саудівської Аравії і Марокко.

Дивіться також: Порошенко у Вашингтоні: дуже важливо, що моя зустріч у Білому домі буде раніше, ніж зустріч Путіна

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG