Спеціальні потреби

Обама відзначив 5 річницю урагану Катрина промовою у Новому Орлеані


Президент Барак Обама відвідав Новий Орлеан для відзначення п’ятої річниці урагану Катрина, потужного шторму, який затопив більшість міста і спустошив цілий регіон.

Виступаючи у Новому Орлеані у неділю Обама заявив, що зроблено «надзвичайно» багато поступу у відбудові міста, яке зазнало значних збитків внаслідок шторму. Він зазначив, що місто могло залишитися символом «занепаду», проте, натомість, воно стало символом «витривалості».

Президент Обама також пообіцяв, що його адміністрація підтримуватиме мешканців Нового Орлеана і цілого регіону до часу завершення робіт по відбудові після Катрини.

Катрина обрушилася регіоном 29 серпня 2005 року. Ураган і спричинені ним повені забрали життя понад 1800 людей і змусили понад мільйон мешканців залишити свої домівки.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG