Спеціальні потреби

Міністр оборони США відвідує країни Близького Сходу


Міністри Моше Яалон (л) і Ештон Картер
Міністри Моше Яалон (л) і Ештон Картер

Міністр оборони США Ештон Картер відвідує Ізраїль. Це його перша зупинка у запланованих відвідинах кількох країн, в ході яких він має ознайомити союзників з ядерною угодою з Іраном і поточною боротьбою з екстремістами «Ісламської держави».

У понеділок Картер мав зустріч з міністром оборони Ізраїлю Моше Яалоном. Вони відвідали північний район Ізраїлю, де ознайомились із ситуацією на кордоні з Ліваном.

У вівторок американський міністр матиме зустріч з прем’єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньягу, який рішуче виступає проти ядерної угоди з Іраном, називаючи її «історичною помилкою».

Картер заявив, що він не має наміру намагатися змінити позиціяю Нетаньягу, і що вони обговорюватимуть регіональну стратегію і можливості обох країн.

Він також сказав, що ядерна угода накладає «важливі обмеження» на Іран і водночас не обмежує того, що США або їх союзники можуть дотримувати свої стратегії в регіоні.

Після Ізраїлю американський міністр відвідає Саудівську Аравію, яка є головним суперником Ірану на Близькому Сході, для розмов з королем Салманом і міністром оборони Мохаммадом бін Салманом.

Наприкінці цього тижня Картер відвідає також Йорданію.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG