Спеціальні потреби

Іран відкинув нові американські санкції


В іранській ядерній лабораторії
В іранській ядерній лабораторії

Іран відкинув нові американські санкції, скеровані проти його уряду та центрального банку, називаючи їх «психологічною війною». Представник Міністерства закордонних справ Рамін Мегмапараст заявив у вівторок, що Іран не веде фінансових справ із США і тому санкції не матимуть ніяких наслідків.

Він зробив таку заяву наступного дня після того, як президент Обама видав виконавче розпорядження, що дало американським банкам нові повноваження заморозити активи іранського уряду.

Президент Обама посилався на «обманні практики» іранських банків для приховання ділових операцій, а також «тривалий і неприйнятний риск», який діяльність Ірану становить для міжнародної фінансової системи.

Протягом останніх кількох тижнів Сполучені Штати і Європейський Союз посилили економічні санкції щодо іранського центрального банку та іранської нафтової промисловості для чинення тиску на Тегеран, щоб він припинив збагачення урану – процес, який може мати як цивільне, так і війського застосування.

Проте Іран наполегливо твердить, що його ядерна програма мирного призначення.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG