Спеціальні потреби

Сенат США проголосував за імміграційну реформу


Сенатори Джон Маккейн і Чарлз Шумер
Сенатори Джон Маккейн і Чарлз Шумер
Сенат США прийняв законопроект про імміграційну реформу, завдяки якому 11 мільйонів недокументованих іммігрантів матимуть можливість стати на шлях до майбутнього громадянства.

За законопроект проголосували 68 сенаторів, а проти - 32.

Цей закон дозволяє 11 мільйонам іммігрантів, які в'їхали в США нелегально, залишитися в країні і згодом отримати громадянство.

У той же час, реформа передбачає посилення заходів контролю на кордоні з Мексикою. Планується збільшити кількість співробітників прикордонної служби на 20 тисяч осіб і збільшити протяжність прикордонної огорожі на 1 100 кілометрів.

Президент Барак Обама підтримав закон про імміграційну реформу, назвавши результати голосування в Сенаті важливим кроком для усунення недоліків зі системи, яка, він вважає, не спрацьовує. Однак тепер законопроект повинен бути затверджений Палатою представників, де його шанси на прийняття відносно малі.

Консервативні республіканці виступають проти, за їх словами, амністії для тих, хто порушив закон.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG