Спеціальні потреби

Ураган «Айзек» випробовує дамби Нового Орлеана


Ураган «Айзек» випробовує дамби Нового Орлеана
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:41 0:00
Direct link

<span class="short_text" id="result_box" lang="zh-TW"><span title="中国政府送的花圈孤零零架在使馆门口(美国之音东方拍摄)">中國政府送的花圈孤零零架在使館門口(美國之音東方拍攝)</span></span>

Тропічний шторм «Айзек» рухається узбережжям Мексиканської затоки. Хоча рівень його загрози було знижено, у багатьох прибережних територіях, він все ж таки завдав великої шкоди. Шторм став випробовуванням захисної системи міста Новий Орлеан, яке сім токів тому було знищене ураганом «Катрина». Поки що нові дамби витримують натиск води. Втім, спричинені тропічним штормом дощі, заливають значну територію штату. Округ Плакмін, у південно-східній частині Нового Орлеана, найбільше відчув наслідки шторму у середу. Дамби не витримали натиску води і мешканців, які раніше відмовились від евакуації, рятувальники знімали з дахів будинків.

Представники Інженерних військ армії США кажуть, що поки що дамба у Новому Орлеані, яка не встояла під час урагану «Катрина», стримує зростаючий рівень води. Втім губернатор Луїзіани Бобі Джиндал каже, якщо сильні дощі не припиняться, дамбу доведеться привідкрити, аби запобігти її проламу.

Мешканка Луїзіани Ґейнел Джеймс каже, що шкода від шторму незначна і вони вже планують повернутися додому:

«Вони кажуть, що деякі квартали затоплено, але у місці, де я живу, немає води. Я розмовляла із своїми сусідами і вони кажуть, що вода не піднялася вище стічної канави. Я залишила будинок тільки тому, що у нас не було електроенергії».

У середу швидкість шторму сягала 120 кілометрів за годину, а це означає, що у деяких регіонах «Айзек» може принести до півметра опадів.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG