Спеціальні потреби

У США небувала спека


У США небувала спека
У США небувала спека

Десятки мільйонів американців потерпають від сорокаградусної спеки, що разом з високою вологістю були зафіксовані у багатьох штатах, починаючи від південних Техасу та Луїзіани, і закінчуючи північними на кордоні з Канадою. Таких високих температур повітря тут не бачили останніх сто років.

За даними фермерського бюро штату Техас, в багатьох місцевостях повністю втрачено врожай зернових. Фермери зазнали збитків на більш ніж 3 мільярда доларів. Вони навіть не мають достатньо води, щоби напоїти худобу, тож її доводиться просто розпродавати.

Земля настільки суха, що може загорітися у будь-яку хвилину. Від Арізони до Флориди два з половиною мільйона гектарів землі вже повністю випалені. Синоптики кажуть, що нинішня спекотна температура протримається як мінімум до наступної середи.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG