Спеціальні потреби

Міністр оборони США Ґейтс заявив, що 2011 року піде у відставку


Міністр оборони США Роберт Гейтс повідомив, що він планує подати у відставку у наступному році. Він сказав, що було б зовсім логічно передати іншим справи, коли адміністрація закінчить перегляд своєї стратегії щодо Афганістану.

Ґейтс заявив про це під час інтерв’ю журналу Foreign Policy (Зовнішня політика). Він сказав, що в січні 2011 року, коли має бути завершений перегляд стратегії, адміністрація могтиме визначити її ефективність.

Нинішній шеф Пентагону зазначив при цьому, що чекати із відставкою до січня 2012 року було б помилкою, оскільки важко було б знайти ефективного кандидата в час, коли президентська кампанія у США вже в повному розпалі.

В окремому інтерв’ю газеті Los Angeles Times міністр Ґейтс зазначив, що дата виведення американських військ з Афганістану у липні 2011 року залишається в силі.

Втім командуючий військами США і НАТО в Афганістані генерала Дейвид Петреус в інтерв’ю американській телекомпанії назвав липень 2011 року лише «початком процесу» виведення військ.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG