Спеціальні потреби

У США менше людей попросило про допомогу по безробіттю


Кількість американців, які вперше звернулися за допомогою по безробіттю, зменшилась до найнижчого за шість років рівня.

У четвер уряд США повідомив, що минулого тижня за допомогою звернулося 320 тисяч людей, тобто на 15 тисяч менше, ніж тиждень раніше.

Ці дані вказують, що працедавці звільняють меншу кількість працівників. Проте приймання на роботу у найбільшій економіці світу також залишається повільним. Цього року щомісяця на роботу приймали пересічно 192 тисячі людей.

Нові робочі місця допомогли зменшити кількість безробітних у липні до 7.4 відсотка. Це найнижчий рівень безробіття за майже п’ять років. Однак безробіття залишається вищим, ніж традиційно п’ять-шість відсотків.

В окремому звіті Міністерство праці повідомило, що споживчі ціни збільшились у місяці липні на дві десятих відсотка. Торік індекс споживчих цін збільшився на два відсотки, вказуючи на деякий тиск інфляції на економіку.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG