Спеціальні потреби

Минулого місяця в американській економіці створено 222 тисячі робочих місць


За повідомленням Міністерства праці, минулого місяця в економіці США створено 222 тисячі нових місць праці. Також дещо збільшилося безробіття, досягаючи 4,4% робочої сили.

Збільшення безробіття на один відсоток пов’язане з тим, що більше людей, мабуть, заохочені кращими економічними новинами, відновили пошуки праці.

На цей час у Сполучених Штатах приблизно сім мільйонів американців безробітні. Ще 1,6 мільйона не працюють, але не зараховані офіційно до безробітних тому, що вони не шукали праці протягом останніх чотирьох тижнів. Ще п’ять мільйонів хочуть працювати повен робочий тиждень, але можуть знайти лише неповний робочий тиждень.

Найбільше нових місць праці в червні створено в галузі охорони здоров’я, послуг і в ресторанах.

У порівнянні з місяцем червнем минулого року, заробітна плата збільшилася на 2,5%, тобто на дещо більше, ніж рівень інфляції.

Дивіться також: Десятки тисяч людей у Гамбурзі вийшли на запеклі протести проти саміту G20

Десятки тисяч людей у Гамбурзі вийшли на запеклі протести проти саміту G20. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:37 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG