Спеціальні потреби

У США збільшилося безробіття


Безробітний
Безробітний

Ситуація на ринку праці у Сполучених Штатах минулого місяця погіршилася. Кількість людей, яким вдалося знайти працю, дещо менша, ніж у жовтні.

Відповідно до оприлюдненого в п’ятницю звіту Міністерства праці США, безробіття в листопаді збільшилося на дві десятих відсотка, досягаючи 9.8%.

Кількість робочих місць збільшилася лише на 39 тисяч, тоді як більшість експертів вважала, що вона збільшиться на 150 тисяч.

Урядові експерти кажуть, що під цю пору 15.1 мільйона американців безробітні та що чотири із десятьох безробітних робітників не можуть знайти праці уже протягом 27 тижнів, або й довше.

Крім цього, дев’ять мільйонів людей хотіли б працювати повний робочий тиждень, але можуть знайти працю на неповний тиждень.

Приблизно 1.3 мільйона робітників так знеохочені, що вони взагалі припинили пошуки праці, вважаючи, що для них нічого не знайдеться. З уваги на те, що вони активно вже довше не шукають праці, офіційно їх не зараховують до безробітних.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Спікер Майк Джонсон представив план допомоги Києву. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:03 0:00
XS
SM
MD
LG