Спеціальні потреби

Перспективи відновлення американської економіки поки що невиразні


Перспективи відновлення американської економіки поки що невиразні
Перспективи відновлення американської економіки поки що невиразні

У США оприлюднені два економічні звіти, що викликають сумніви стосовно зміцнення американської економіки. В них говориться, зокрема, про зниження показників у трудовому і виробничому секторах країни.

Так у травні випуск промислової продукції, що є одним із найвагоміших показників розвитку економіки, понизився на 1.4 відсотка, що відображає спад попиту на виробничі товари в країні.

Згідно з іншим звітом, економіка США втратила у червні 125 тисяч робочих місць, що було пов’язане із звільненням урядом сотень тисяч тимчасових працівників задіяних у переписі населення. Утім потреби приватних компаній у робочій силі не були настільки великі, щоб повністю перекрити ці втрачені місця праці.

В звіті також зазначено, що сотні тисяч людей, розчарованих у пошуках праці, припинили свої зусилля знайти роботу і їх не було включено в офіційну статистику з безробіття. Завдяки цьому рівень безробіття понизився на 0.2 відсотка і сягнув 9.5%.

Президент Барак Обама заявив, що він робитиме все що в його силі для того щоб допомогти людям, які шукають за працею. Він повідомив про створення програми, що потребуватиме 5 тисяч працівників і пов’язана з запровадженням швидкісного Інтернету в американських громадах.

XS
SM
MD
LG