Спеціальні потреби

Обама представив новий план оборонної стратегії США


Президент Барак Обама

Президент США Барак Обама оприлюднив новий план оборонної стратегії країни, який віддзеркалює скорочення витрат на військові потреби на мільярди доларів, і покінчення з положеннями попередньої доктрини, які передбачають здатність збройних сил водночас брати участь у двох воєнних конфліктах.

Обама накреслив свій план під час рідкісного виступу у Пентагоні. До президента приєдналися міністр оборони Леон Панетта і голова Об’єднаного комітету начальників штабів Збройних сил США генерал Мартін Демпсі.

Барак Обама сказав, що Пентагон повинен розробити стратегію, згідно з якою збройні сили братимуть участь і виграватимуть одну війну і, водночас, матимуть здатність долати агресивні дії в інших частинах світу.

Беручи до уваги занепокоєння США швидким темпом зростання збройних сил Китаю, план передбачає посилення американської військової присутності в Азії та регіоні Тихого океану. У плані також представлена стратегія США на Близькому Сході та участь країни у партнерствах та альянсах, включно з НАТО.

Відео - найголовніше

Антитерористична операція у Нагірному Карабасі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:31 0:00
XS
SM
MD
LG