Спеціальні потреби

США доручили Кубі різко скоротити кількість дипломатів свого посольства у Вашингтоні


Посольство США в Гавані
Посольство США в Гавані

Сполучені Штати попросять або вимагатимуть від кубинського уряду скоротити кількість службовців свого посольства у Вашингтоні. Про це повідомило кілька засобів масової інформації, посилаючись на джерела адміністрації президента Трампа.

Ці повідомлення надійшли через несповна тиждень після того, як США скоротили кількість свого дипломатичного персоналу в Гавані після незбагненних атак на американський персонал на Кубі.У відповідь на запитання службовець Державного департаменту заявив «Голосу Америки», щоб спостерігати за тим, чи у вівторок буде зроблено заяву на цю тему.

Згідно з інформаційним агентством Associated Press, Сполучені Штати попросять Кубу вивести 60 відсотків своїх дипломатів з Вашингтона, тоді як газета Miami Herald і агентство Reuters повідомили, що адміністрація президента Трампа вимагатиме від Куби скоротити кількість службовців свого посольства на дві третини.

У п’ятницю Державний департамент повідомив, що виведе свій неосновний персонал у відповідь на шкідливі для здоров’я атаки на 21 американського дипломатиа у Гавані.

Протягом кількох останніх місяців ці службовці повідомили про ряд симптомів, включно з втратою слуху і проблемами зі сном. За словами державного секретаря Рекса Тіллерсона, американські слідчі не змогли встановити причини цих проблем і хто несе за них відповідальність.

Куба заперечує причетність до атак і заявляє, що співпрацює з американськими слідчими.

Дивіться також: Чи долучилася до розбурювання кризи у Каталонії "рука Кремля"?

Чи долучилася до розбурювання кризи у Каталонії "рука Кремля"? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:39 0:00

XS
SM
MD
LG