Спеціальні потреби

Громадянство США у подарунок за військову службу


День незалежності США, який гучно відзначали по всій країні 4-го липня, стане незабутнім для 25-ти американських військовослужбовців. Їхню вірну службу відзначив сам президент країни, а в подарунок вони отримали американське громадянство.

«Це – прекрасне відчуття. У мене був чудовий досвід під час тренінгу, а тепер, коли я отримав громадянство, я офіційно почуваюсь частиною одного цілого».
Алуватосін Акіндуро
Ці військові – народжені закордоном, але проживають у Сполучених Штатах як постійні мешканці. У День незалежності країни, вони стали американськими громадянами під час церемонії у Білому домі, яку очолив сам президент Обама:

«Кожен з вас зробив те, чим варто пишатися. Ви вибрали службу. Ви надягнули уніформу країни, яка не є вам рідною. В час війни дехто із вас служив у небезпечних зонах. Ви продемонстрували ті якості, які ми вшановуємо кожного року під час Дня незалежності. Це – обов’язок, відповідальність і патріотизм».

Уродженець Нігерії Алуватосін Акіндуро каже, що, отримавши громадянство, він нарешті почуває себе частиною однієї військової команди:

«Це – прекрасне відчуття. У мене був чудовий досвід під час тренінгу, а тепер, коли я отримав громадянство, я офіційно почуваюсь частиною одного цілого. У мене і раніше було це відчуття, коли я був постійним мешканцем США, але отримання громадянства це – своєрідна кульмінація».

З часу терактів на Америку у 2001-му році, понад 80 тисяч американських військовослужбовців стали громадянами США. Це результат спеціального указу президента, який прискорює процес отримання громадянства для багатьох військових США.

Багато з цих чоловіків та жінок служили в Афганістані і знову можуть бути туди дислоковані. Вони продовжуватимуть віддану службу країні, яку тепер законно можуть назвати своєю Батьківщиною.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG