Спеціальні потреби

Група хакерів атакувала сайт ЦРУ


Група хакерів атакувала сайт ЦРУ
Група хакерів атакувала сайт ЦРУ

Група хакерів повідомила про пролом до сайту Центрального розвідувального управління США. Сайт став недоступним для відвідувачів в середу ввечері. Група, яка відома як Lulz Security, повідомила про це в мережі Twitter в інформації такого змісту: «Танго закінчилося – ЦРУ крапка gov».

Протягом усього вечора в середу бути проблеми з виходом на сайт ЦРУ.

Група Lulz Security повідомила лише про те, що вона атакувала сайт ЦРУ, і немає ніяких доказів, що хакери одержали доступ до таємних даних у внутрішній мережі агентства.

Представниця ЦРУ заявила, що агентство веде слідство в цій справі.

Група хакерів Lulz Security взяла на себе відповідальність за недавні атаки на сайти Сенату США, корпорації Соні, Нінтендо і телевізійної мережі громадського телебачення.

Вважається, що до групи хакерів належать особи, які живуть у різних країнах світу. Вони дали зрозуміти, що намагаються підкреслити слабкі сторони у системі кібер-безпеки.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG