Спеціальні потреби

У США з приватного заповідника втекли дикі й небезпечні тварини


У США з приватного заповідника втекли дикі й небезпечні тварини
У США з приватного заповідника втекли дикі й небезпечні тварини

У штаті Огайо, що в центральному районі США, з приватного заповідника втекли дикі тварини. Тепер у сільському районі бігають дикі й небезпечні тварини, включно з левами, тиргами, гепардами, вовками і ведмедями.

Поліція у містечку Зейнсвіль заявила, що після отримання інформації, що небезпечні тварини втекли на волю, на ферму в повіті Маскінгам прибули поліцейські. Вони сказали, що деякі з тварин негайно заатакували поліцейських, і їх треба було застрелити на місці.

За словами шерифа Метта Луца, застрелено від 30 до 48 тварин. Тепер заступники шерифа, групи поліцейських і представників охорони диких тварин шукають решти мешканців приватного заповідника.

Офіційні особи кажуть, що вони мають наказ стріляти тварин на місці. Однак до пошуків приєдналися співробітники недалекого зоопарку з міста Колумбус, які розраховують на те, що деяких тварин зможуть заспокоїти і зберегти їм життя.

У районі закрито школи, а написи на дорогах радять водіям залишатися у своїх автомобілях.

Поліція також повідомила, що власника ферми знайдено мертвим неподалік деяких відкритих кліток. Дотепер невідомо, що було причиною його смерті.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG