Спеціальні потреби

У США на свободу випустять 6 тисяч ув’язнених


Федеральна в’язниця в Колорадо

Така кількість звільнених в'язнів дозволить вирішити проблему переповнених американських тюрем.

Міністерство юстиції США має намір достроково звільнити з федеральних в’язниць близько шести тисяч ув'язнених, що стане одним з наймасовіших подібних звільнень в американській історії, повідомляє газета The Washington Post.

Звільнення, яке передбачається провести з 30 жовтня по 2 листопада, є частина стратегії боротьби з перенаселенням в'язниць і спробою полегшити покарання за злочини, пов'язані з торгівлею та посіданням наркотиків.

Повідомляють, що на свободу відпускатимуть лише тих в'язнів, які не були причетні до насильницьких злочинів. Згідно з виданням, близько третини ув'язнених, які підпадуть під цю амністію, - незаконні мігранти, яких депортують одразу після звільнення. Іншим буде надано тимчасове житло, частина буде поміщена під домашній арешт.

Повідомлення про амністію стурбувало представників місцевих правоохоронних органів. Вони побоюються, що багато хто з колишніх ув'язнених не зможуть працевлаштуватися і повернуться до злочинної діяльності.

.Міністерство юстиції США нещодавно втілило в життя низку послаблень щодо деяких статей, пов'язаних з наркоторгівлею без застосування насильства.

У відомстві підкреслюють, що більшість із тих, хто потрапив у число 6 тисяч звільнених в'язнів, - наркодилери, які не були причетні до насильницьких злочинів.

Багато з них відбувають термін ще з 1980-х або 1990-х років.

Дивіться також: Україна наблизилась на крок до відновлення миру - екс-посол США в Україні

Пайфер про скасування виборів у «ДНР» і «ЛНР». Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00

XS
SM
MD
LG