Спеціальні потреби

Пентагон посилює протиракетну оборону країни


На фото: встановлення радару протиракетної оборони на відпрацьованій нафтовій станції у берегів Техасу у 2005 році.
На фото: встановлення радару протиракетної оборони на відпрацьованій нафтовій станції у берегів Техасу у 2005 році.

Міністерство оборони США планує розгорнути на Алясці протиракетний радар дальнього радіусу дії. Щоправда, радар буде встановлено лише за умови проведення обов’язкового дослідження його впливу на навколишнє середовище.

Згідно плану, радар повинен запрацювати у 2020 році. Його головне завдання покращити розпізнавальні можливості для системи ракетного захисту Сполучених Штатів. Це дозволить значно пришвидшити процес відповіді на потенцій ракетний удар Північної Кореї або Ірану.

Відповідний відділ Міністерства оборони розпочинає процес дизайну та конструювання радара. Реалізацію проекту вартістю у приблизно один мільярд доларів доручать приватній компанії. Встановити радар планують на існуючій станції військово-повітряних сил США на Алясці. Однак, остаточне рішення буде прийнято лише після проведення екологічних досліджень.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG