Спеціальні потреби

США: КНДР погодилася обмежити активність в атомній і військовій сферах


Речник Державного департаменту США Вікторія Нуланд
Речник Державного департаменту США Вікторія Нуланд

Сполучені Штати повідомили, що Пхеньян погодився ввести мораторій на запуски ракет далекого радіуса дії, на ядерні випробування і на діяльність зі збагачення урану.

У середу речник Державного департаменту США Вікторія Нуланд сказала, що КНДР також погодилася дати дозвіл на перевірку своїх атомних об’єктів інспекторами ООН, зокрема, для підтвердження заяви Пхеньяна про виведення з ладу ядерного реактора в Йонбйоні.

Втім Вашингтон далі намагається переконати Північну Корею повернутися за стіл переговорів у справі ядерного роззброєння в обмін на постачання цій збіднілій комуністичній країні продовольчої допомоги.

Виступаючи у вівторок у Вашингтоні на слуханні сенатського Комітету з питань збройних сил, командувач Тихоокеанським флотом США адмірал Роберт Віллард заявив, що постачання продовольства зі США до Північної Кореї безпосередньо залежить від низки політичних умов.

США призупинили постачання харчової допомоги КНДР на початку 2009 року, частково через побоювання, що продовольство отримує не голодне населення країни, а північнокорейські військовослужбовці та члени політичної еліти.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG