Спеціальні потреби

UNESCO закликає розслідувати загибель французького журналіста Солдіна біля Бахмута


Фото: Bulent Kilic/AFP via AP
Фото: Bulent Kilic/AFP via AP

Гендиректорка ЮНЕСКО Одрі Азуле засудила вбивство в Україні французького репортера Армана Солдіна.

"Я засуджую напад, у результаті якого загинув відеожурналіст Арман Солдін, і закликаю провести розслідування для встановлення обставин його смерті. Я знову закликаю поважати міжнародне гуманітарне право, зокрема, Резолюцію 2222 Ради Безпеки ООН від 2015 року щодо захисту журналістів, працівників ЗМІ й пов’язаного з ними персоналу в ситуаціях конфлікту", - заявила генеральна директорка ЮНЕСКО Одрі Азуле.

Як повідомляють в ЮНЕСКО, Солдін загинув 9 травня на околиці м.Бахмут, під час ракетного обстрілу Часів Яру, де супроводжував українських військових. Він висвітлював бойові дії в Україні для міжнародного видання Agence France-Presse від початку війни.

Як повідомляв Голос Америки, загалом від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україні загинуло щонайменше 57 працівників ЗМІ.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Форум

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG