Спеціальні потреби

У США різко скоротилось безробіття


У США різко скоротилось безробіття
У США різко скоротилось безробіття

Міністерство праці США оприлюднило 2-го грудня доповідь, яка свідчить про створення протягом листопада 120 тисяч нових робочих місць. Більшість з них створені приватними компаніями.

Також протягом 6-ти останніх тижнів зменшилась кількість людей, які звертаються до держави по допомогу у зв’язку з безробіттям.

Водночас ознайомлення зі статистичними данними не додає американцям підстав для оптимізму. Зокрема, кілька сотень тисяч людей у США просто відмовились від подальшого пошуку роботи.

Зростання кількості робочих місць не є достатнім, щоб істотно вплинути на загальний рівень безробіття. Сьогодні роботи все ще не мають 8,6 відсотків американців.

Багато кваліфікованих спеціалістів нині вдовольняються будь-якою роботою.

Так, нові дослідження свідчать, що лише 7 відсотків людей, які втратили роботу після фінансової кризи повернулись на аналогічні посади, або отримали підвищення та нині можуть дозволити собі рівень життя, який мали до втрати роботи.

США потребують 150 тисяч нових робочих місць щомісяця, щоб збалансувати приріст населення.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG