Спеціальні потреби

ООН: З початку боїв на сході України загинуло щонайменше 1129 осіб


За даними ООН, з часу спалаху бойових дій у Східній Україні у квітні, було вбито щонайменше 1129 осіб, 3442 отримали поранення і понад 100 000 було переміщено.

Про це йдеться у четвертій доповіді щодо ситуації з правами людини в Україні, яку оприлюднив прес-офіс верховного комісара ООН з прав людини Наві Піллей.

Визначити точну кількість жертв було вкрай важко, але, базуючись на найдостовірніших із доступних даних, Моніторингова місія ООН та Всесвітня організація охорони здоров`я вважають, що кількість вбитих на сході України із середини квітня по 15 липня становить щонайменше 1000 осіб. Станом на 26 липня, щонайменше 1129 осіб було вбито і 3442 поранено - йдеться у звіті Управління верховного комісара ООН з прав людини.

Також у доповіді нагадують, що за оцінками українського уряду, вартість відбудови та відновлення сходу складе щонайменше 8 мільярдів гривень (близько 750 мільйонів доларів).

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG