Спеціальні потреби

Ультиматум опозиції на адресу Євромайдану


Частина громадських організацій Майдану висунула опозиції ультиматум: заблокувати засідання Верховної ради і до 10 січня назвати єдиного кандидата на президентських виборах.

Прості рішення не завжди вірні, – застерігає професор політології Києво-Могилянської академії Олексій Гарань. Як він сказав Голосу Америки, оголошення прізвища єдиного кандидата спрацює на руку владі. Він каже:

«Те, що відбулося на п’яти проблемних округах, насправді показує, що ніяких виборів чесних влада не планує в 2015 році. І у зв’язку з цим треба думати, що зробити. Так, багато людей хоче висунення єдиного кандидата в першому турі, щоб перемогти напевно, щоб влада не змогла переписати результати. Влада перепише, влада виллє стільки бруду. Як тільки буде оголошено прізвище єдиного кандидата, буде вилито стільки бруду... Ми знаємо, як це робиться. Будуть спроби зняти єдиного кандидата з дистанції. Тому і той, і той варіант мають свої плюси. Я думаю, що технологічно треба шукати, як вийти з цієї ситуації. Я не виключаю того, що в першому турі, можливо, буде іти кілька кандидатів, тобто формально буде зареєстровано кілька кандидатів. Але буде визначено ближче до виборів, хто з них є насправді єдиним кандидатом у першому турі. А інші будуть працювати на його перемогу. А якщо його знімуть, буде номер два».
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG